14.04.2014 13:26


Aktuálně: Perníčky přišly kolemjdoucím vhod

Autor: Tereza Konířová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

S přicházejícími Velikonocemi se rozhodly studentky žurnalistiky propagovat online médium Stisk kreativní formou a pro studenty a návštěvníky Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity připravily malé občerstvení. 

Ten, kdo navštívil dnes mezi půl dvanáctou a jednou hodinou odpolední Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity si mohl u vchodu nabídnout drobné občerstvení. Studentky z kurzu Stisk se rozhodly propagovat server www.munimedia.cz kreativní formou, a v duchu přicházejících Velikonoc napekly více než sto padesát perníčků, které rozdávaly zdarma u vchodu do fakulty.Někteří se do perníčku zakousli opravdu s chutí. Foto: Tereza Konířová

„Je to rodinný recept, zdobení i pečení perníčků mi zabralo jeden večer, takže s tím tolik práce nebylo,“ uvedla Zuzana Brandová, která perníčky pekla. Cukroví mělo u kolemjdoucích úspěch. Někteří se zprvu zdráhali, ale když studentky spolu s ošatkou začaly říkat, že perníčky jsou zdarma, přešel je ostych a s úsměvem si vzali.

Ti, kteří Stisk už znali, se natahovali i po více než jednom perníčku. „Stisk jede!“ volala radostně po už třetím perníčku studentka žurnalistiky Daniela Erychlebová. Někteří se omlouvali s tím, že jsou právě na cestě na oběd. „Už jsem po obědě, můžu si pořád vzít?“ přispěchala zpět po půl hodině studentka geologie Lucie Marečková.

Plán propagace se zřejmě vydařil, po procházení atriem už byly vidět první úspěchy. „Procházely jsme atriem a někteří, co si před pár minutami vzali perníček, už na svých počítačích měli otevřená munimedia. Měly jsme radost,“ dodala jedna z rozdávajících studentek Nicole Krinková.

Recept na perníčky jsme publikovali už dříve, můžete si ho přečíst tady.

Klíčová slova: perníčky, stisk, zadarmo, fss, velikonoce, propagace

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.

Přehled komentářů

Paní Hejlová | 15. 04. 2014, 18:51
Synu, jak se to tváříš? Děláš ostudu rodině.