13.04.2013 22:02


Aktuálně: Olomoučtí Skokani a brněnští Hroši dnes hráli nerozhodně

Autor: Ondřej Šulík | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Dnešní baseballový dvojzápas mezi Skokany a Hrochy skončil nerozhodně. První utkání vyhráli Skokani 7:3, v druhém drtivě zvítězili Hroši 0:8. První zápas na hodinu přerušil liják.

Autor: Ondřej Šulík

Olomouc - Baseballový den v Olomouci dopadl nerozhodně. Hráči sehráli dva zápasy a pokaždé zvítězil jiný tým. Na olomouckém stadionu Na páté metě vyhráli první utkání domácí Skokani i přes průtrž mračen, která jej přerušila. V druhém zápase hladce zvítězili hosté z Brna. Konečný výsledek byl 7:3 pro Skokany a 8:0 pro Hrochy.

V prvním zápase od třetí směny vyhrávali brněnští 1:0. V šesté směně po dvou chybách Hrochů v poli otočili domácí na 2:1. Skokani dále Hrochy přehrávali, a to hlavně po změně nadhazovače. V rychlém sledu pojistili své vítězství na 7:3. Po šesté směně stadion zachvátila prudká přeháňka. Ihned jak déšť ustal, vysušili domácí hráči hřiště a hra pokračovala. Skokani hru nadále řídili a nakonec i zvítězili.

Kvůli nepřízni počasí začalo druhé utkání téměř hned po skončení prvního. Na hráčích byla znát únava a hra byla více statická. „V druhém zápase jsme zlepšili obranu a díky tomu jsme vyhráli,“ řekl trenér Hrochů Justin Prinstein. Hroši hned v první směně doběhli na domácí metu čtyřikrát a pak hru díky skvělé obraně řídili. Nakonec vyhráli 8:0.

Olomoučtí viděli svůj neúspěch jinak než Hroši. „Je to hlavně nerozehraností. Tohle byly první zápasy po dlouhé době a neměli jsme ani přípravu. Možná kvůli tomu se trápíme hlavně na pálce. Musíme se prostě rozehrát,“ řekl ke hře trenér Skokanů Jakub Voják. Podobně vidí situaci i hráči domácího celku. „Je teprve začátek sezony a ještě nemáme plnou sestavu. Někteří hráči teprve musí dorazit do kádru. Pak se musíme rozehrát a potom bude určitě lépe,“ doplnil trenéra jeden ze Skokanů Jan Utěšený.

Příští týden hrají Skokani v Brně s týmem Draci Brno. Hroši budou naopak hrát s ostravskými Arrows.

Klíčová slova: Baseball, Skokani, Hroši

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.