17.05.2018 00:57


Aktualita: Studenti si na FSStivalu užili skvělou zábavu, stěžovali si však na špatnou akustiku

Autor: Martina Hykšová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Univerzita

Studenti i učitelé na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity oslavili její dvacetiny. Po celé fakultě organizátoři rozmístili pět stageí. Na nich hrála živá hudba, DJové pouštěli své sety, nebo se ozývaly předem připravené playlisty, které doplnily atmosféru u stánků s jídlem a točeným pivem.

Fakulta sociálních studí slavila dvacet let. U vstupu lákaly návštěníky balónky. Foto: Martina Hykšová

Brno – Fakulta sociálních studií letos slaví dvacáté narozeniny a její vedení se dnes rozhodlo uspořádat FSStival – akci plnou hudby, jídla a pití. Pořadatelé připravili pět stanovišť, na dvou hlavních hráli DJ a živá hudba. Ostatní stage se vyznačovaly především prodejem piva a jídla a zábavným programem.

FSStival nabídl studentům i učitelům neformální prostředí k zábavě. „Je to tady úžasné. Hlavně to, že si můžeme dát na půdě fakulty točené pivo a poslouchat skvělou hudbu. Nejvíc času jsem strávila venku na dvorku a bavila se se spolužáky ze stejného oboru,“ řekla studentka Tereza Kráčmarová.

V aule zahrály skupiny Tryomusic, Něco si přej a Honem!, spousta studentů si živou hudbu pochvalovala. Na hudbu však nebyly jen pozitivní ohlasy. „Je to docela fajn, protože můžeme na fakultě pít alkohol. Neumím si představit, že by se to dělo někde jinde, možná tak na informatice. Vadí mi však akustika. Sice fakultu nenavrhli k pořádání koncertů, ale ta akustika je zkrátka strašná,“ stěžoval si David Klement.

Atrium stage ovládli DJové z Radia R, kteří hráli k tanci i poslechu. Studenti z Radia R si také nachystali beer pong, u kterého se soutěžilo o dárky s logem fakulty a univerzity.

Klíčová slova: FSStival, zábava, Fakulta sociálních studií, univerzita

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.